Здивувати настолкою

Обговорення настільних ігор
Відповісти
Аватар користувача
MeSHmeN
Амерітрешер
Повідомлень: 136
З нами з: 20 березня 2014 19:11
Контактна інформація:

Здивувати настолкою

Повідомлення MeSHmeN »

Виникла ідея така, у мене останнім часом немає ігор, які б мене приємно вразили і здивували, я переграв вкрай велику кількість, в цілому мені подобаються більше стратегії. Улюбленою по-сьогодні можу назвати Екліпс, але і грав багато інших протіших ігор, і можливо навіть складніших. В цілому люблю більше ігри з мініатюрками, але останнім часом не можу знайти чогось, щоб радо потішило, як колись давно тішив Рекс, потім Батл стар галактика, потім Хаос (Хаос в Древному світі - здається так його переклали у нас)
То от, у вас є якась така гра, яка вас здивувала, можливо колись можливо зараз?
DrawnOwl
Гравець в Монополію
Повідомлень: 63
З нами з: 03 травня 2013 20:00
Контактна інформація:

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення DrawnOwl »

Древний Ужас. Опыта было мало (Каркассонн, Тикит ту Райд, Доминион) и даже думал, что не осилим игру, но игра просто таки стала номер один :)
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення foodex »

Five Tribes
Эта красота игры, а также процесс сразили наповал.
Аватар користувача
Finkreg
Амерітрешер
Повідомлень: 249
З нами з: 13 березня 2009 21:42

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення Finkreg »

по порядку:
Манчкін - одна з перших настолок після банальних клонів монополій. Дуже здивувала своїм (на той час) нестандартом.
Arkham Horror - 7 років назад, коли я придбав її, здивувала і вразила сторі теллінг компонентом. Наче кожного разу читав нову містичну історію.
Castles of Mad King Ludwig. Придбана зовсім недавно стала просто діамантом колекції. Багатогранна та надзвичайно цікава гра.
Teddi
Амерітрешер
Повідомлень: 169
З нами з: 07 липня 2015 22:01
Звідки: Киев

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення Teddi »

Mage Knights - все ярко красиво и качественно.И невероятно интересно).
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення KinslayeR »

Сезони. Дуже приємно здивували артом і ігровим процесом.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення holubchyk »

1. Elysium
2. Тайное послание (кроме шуток).
3. Forbidden Stars (это, если про стратегии и хочется посвежевшего Старкрафта)
Аватар користувача
TigorCat
Амерітрешер
Повідомлень: 107
З нами з: 10 липня 2015 10:13
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення TigorCat »

MeSHmeN писав:Виникла ідея така, у мене останнім часом немає ігор, які б мене приємно вразили і здивували, я переграв вкрай велику кількість, в цілому мені подобаються більше стратегії. Улюбленою по-сьогодні можу назвати Екліпс, але і грав багато інших протіших ігор, і можливо навіть складніших. В цілому люблю більше ігри з мініатюрками, але останнім часом не можу знайти чогось, щоб радо потішило, як колись давно тішив Рекс, потім Батл стар галактика, потім Хаос (Хаос в Древному світі - здається так його переклали у нас)
То от, у вас є якась така гра, яка вас здивувала, можливо колись можливо зараз?

Якщо ви з Києва, то раджу прийти на одну з презентацій "Талос: арени", або в клуб "Club Board Games", де вона є постійно.
По-перше, спробуєте щось нове. По-друге, оціните український продукт. По-третє, згідно відгуків, дійсно гарна гра.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Здивувати настолкою

Повідомлення holubchyk »

А вот...Киклады. Это открытие этого года для меня. Миниатюрки; стратегия; евро, скрывшееся за декорациями америтреша. В ускореном режиме купил все дополнения и промо-карты. Очень радует игрушка. Думал меня уже ничем не удивить.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”