Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация
    Якщо вам набридли однакові настолки і ви шукаєте щось абсолютно незвичне. Якщо хочете здивувати своїх друзів. Зробити неочікуванний подарунок… Гра “Геометрія уяви” - саме те, що треба.
    Вона чудово розвиває фантазію, має дуже прості правила та підходить для великої компанії. Гра досить варіативна - велика кількість слів забезпечує гарну реіграбельність, а незвичні прозорі картки з символами роблять її унікальною.

Що і як?
    Ви маєте обрати одне слово з восьми і пояснити його за допомогою прозорих карток зі спеціальними символами, схематичними зображеннями та візерунками.
 

 

Використовуйте картки будь-яким зручним способом:
  - можете поєднати їх;
  - покласти одну карту на іншу;
  - помістити поруч;
  - закрити частину зображення пальцем;
  - створити об’ємну композицію;
  - рухати картки, створюючи анімацію.
Та головне. Ви можете робити все це одночасно!

    Раунд закінчується як тільки хтось вірно назве загадане слово. Той хто показував завдання і той хто вгадав його отримують по переможному балу. А хід переходить до наступного гравця.
    Перемагає учасник, що назбирає найбільшу кількість балів. А задоволення отримують усі.

Важливо!
    Використовуйте власну фантазію. Інакше в цій грі ніяк.
    Спробуйте різні варіанти. Якщо ніхто не може відгадати вашу загадку - зобразіть її іншим способом. Або викладіть окрему іллюстрацію-натяк, що допоможе іншим побачити все під правильним кутом.
    Називайте всі здогадки, що з’явилися в вашій голові. Хто знає, може саме одна з них виявиться вірною. Або наблизить вас до правильної відповіді.
    Насолоджуйтесь не тільки перемогою, але й процесом. Бо “Геомітрія уяви” ідеальний інструмент, щоб спілкуватися з друзями, гарно провести час, розвити власне творче бачення, та краще розуміти, що там, у інших в голові. Грайте із задоволенням!

Геометрія уяви
Добавить отзыв

Отзывы

1

1. Юлія (13-01-2017 | 12:42)

Хто автор гри? Яка країна?
Ответ от DesktopGames:
Добрий день, Юлія. Автори гри: Shingo Fujita, Shotaro Nakashima, Motoyuki Ohki, Hiromi Oikawa. Видавник Cocktail Games (Франція).

2. Наталия (12-01-2017 | 17:26)

Заказали игру на новогодние праздники, играли вчетвером и всем понравилась. Правда видоизменили правило: не тянули каждый раз новую карточку, а каждому раздавалась карточка и пока все задания с нее не будут показаны, карточку не меняли (а то пока показываешь одно задание, можно прочитать все остальные и в след.раз уже легче отгадать будет). Фишек с баллами мало - баллы уже разобраны, а играть еще хочется). Хорошо что у каждого свое представление о загадываемом объекте. Действительно много-многоразовая игра.

1