Игровой
клуб

Заказать
игротеку

Дисконтная
программа

Форум

Активировать
дисконт

Игры
под заказ

Вход /
Регистрация

Найкраща настільна гра Німеччини 2015. Найкраща настільна гра Іспанії 2015. Найкраща настільна гра Італії 2015. Перше місце на Канському міжнародному фестивалі настільних ігор у 2015 році. Це все – «Кольт Експрес». Відтепер з правилами українською!

На наших поличках з’явилася офіційна локалізація веселої настільної гри «Кольт Експрес». Усі компоненти виготовлені на заводах компанії «Ludonaute», тож якість на найвищому рівні та відповідає усім європейським стандартам. А правила солов’їною написані зрозуміло та сприймаються надзвичайно легко навіть новачками.

Тож якщо бажаєте добряче розважитися, весело провести час у приємній компанії і докупи пограбувати потяг десь у Нью Мексико часів Дикого Заходу, то ця гра саме для вас. Проста, весела, надзвичайно гарна, з чудовими 3D вагонами та кактусами. Вона захоплює з першого ж раунду та на якийсь час повністю занурює вас у непередбачуваний та трішечки божевільний світ ковбоїв та перестрілок. Чи зможете ви уникнути зустрічі з шерифом та стати найбагатшим з грабіжників?